خدماتی که ما مفتخر به انجام آن هستیم

سرویس منازل و فضاهای داخلی

امروزه در زمانی که خانم ها دوش به دوش مردان خارج از منزل مشغول به کار هستند نیاز به نیروی کمکی برای نظافت منزل بیش از پیش احساس می شود. در کنار مدیریت زمان، نکته دیگری که حائز اهمیت است سلامت جسمی شما عزیزان است. شرکت عسل پاک اندیشان با استفاده از نیروهایی با قوای جسمانی بالا که همگی به صورت تخصصی آموزش دیده هستند در سریع ترین زمان ممکن باکیفیت ترین خدمات را انجام می دهد. همچنین ما کاملا از حساسیت و دقت بانوان ایرانی آگاه هستیم و علاوه بر نکات اساسی تمیزی منزل از جمله، تمیزی آشپزخانه به عنوان قلب خانه، پذیرایی، اتاق خواب ها، کف و دیوارها، سرویس بهداشتی، بالکن، درها و پنجره ها به جزئیاتی که ممکن است فراموش کنید، تمیز کردن لوستر ها، تلفن، گردگیری کنج ها و قسمت هایی که کمتر در دید هستند نیز بها داده و خدمتی بی کم و کاست، آنگونه که شایسته انتخاب شما است را ارائه می دهد.
و تمامی این موارد برای شرکت ها و اماکن اداری با اضافه شدن سایر جزئیات مانند، میز کارمندان، کامپیوتر ها و سایر دستگاه ها با دقت ویژه صادق است.


تمیز کردن فضاهای خارجی و مشاعات

تمیز کردن فضاهای خارجی و مشاعات این شرکت علاوه بر کارهای روتین مانند، تمیزی راه پله ها، لابی، حیاط، پارکینگ و لایروبی استخر و تنظیم پی اچ آب و جزئیات آن ها، با در دست داشتن تجهیزات لازم و کامل ایمنی برای کار در ارتفاع، مواردی همچون شست شوی نمای ساختمان و پنچره ها نیز انجام می دهد. پرسنل این بخش همگی بیمه حوادث دارند. متاسفانه در برخی موارد دیده شده که شرکت هایی یا مواردی به صورت شخصی اقدام به کار در ارتفاع نموده که به دلیل نداشتن دانش لازم و عدم وجود تجهیزات ایمنی حوادث جبران ناپذیزی را به لحاظ اخلاقی و حقوقی برای طرفین به بار آورده است.


پرستاری از کودکان و سالمندان

مراقبت از بچه ها نیز بخشی از خدمات شرکت عسل پاک اندیشان است، با توجه به شاغل بودن زوجین لازم است تا در نبود والدین یک فرد مطمئن از کودک مراقبت کند، به راحتی نمیتوان به هر کسی اعتماد کرد. نیروهای اعزامی شرکت پاک اندیشان همگی دارای گواهی سلامت و مدارک معتبر هستند. پرسنل ما دوره های کودک یاری را گذرانده اند و با گذراندن دوره های تخصصی به راحتی می توانند با کودکان ارتباط برقرار کنند وعلاوه بر اهمیت کنترل فیزیکی کودک و نگهداری در مقابل آسیب های جسمی، همچنین ری اکشن های منطقی در برابر رفتارهای کودک مبتنی بر اصول روان شناسی را انجام دهند. این مجموعه همچنین نیروهای آموزش دیده برای کار با سالمندان و افراد ناتوان جسمی را نیز شامل می شود.


خدمات پذیرایی از مجالس

ما با عزام پرسنل آقا و خانم با روابط عمومی بالا که دوره های مربوط به دکوراسیون و نحوه اصولی سرو غذا و نوشیدنی را گذرانده اند و سال ها در این امر تجربه دارند کیفیت خودمان را تضمین می کنیم .همچنین مفتخریم که با اعزام نیرو برای مراسم هایی مانند، عقد ، نامزدی، ازدواج، تولد، تعیین جنسیت ،دندانی و ...شبی به یاد ماندنی را برای شما عزیزان رقم می زنیم. این مجموعه همچنین پرسنل آموزش دیده، با لباس فرم هماهنگ جهت پذیرایی در مراسم ختم، کنفرانس ها و جلسات رسمی دفاع از پایان نامه را دارا می باشد.


سرایداری و نگهبانی

از آنجایی که که سرایداری و نگهبانی کار بسیار حساسی است، شرکت ما با داشتن افراد توانمند که از فیلتر های متعددی عبور کرده اند و احراز هویت شده اند و همچنین مدارک لازم و گواهی سوء پیشینه نیز از آنها دریافت شده است. می توانید در صورت نیاز برای اطمینان خاطر با کارفرمایان پرسنل نگهبان پاک اندیشان ارتباط برقرار کنید و در مورد حسن انجان کار این افراد اطمینان حاصل فرمایید.


خدمات شست و شوی مبلمان، فرش و پرده

از آنجایی که هدف شرکت نظافتی و خدماتی عسل پاک اندیشان انجام صفر تا صد تمامی خدمات مربوط به این حوزه می باشد. سایر خدمات این مجموعه شامل: شست و شوی مبلمان با دستگاه های مکانیزه و بعضا دستی با مواد شوینده تخصصی که هیچ گونه آسیبی به بافت پارچه نمی زند. شست و شوی فرش(دستی و ماشینی)، قالیچه، موکت و پادری ها که بهترین مواد موجود در بازار و با تضمین بدون آسیب به الیاف و رنگ می باشد. شستشوی پرده که کاملا تخصصی با توجه به جنس پارچه و بدون آب رفت و آسیب انجام می شود. تحویل و ارسال برای تمامی این موارد به صورت رایگان انجام می شود.

با ما در تماس باشید