شرکت نظافتی پاک اندیشان

ما وقتی اطرافمان تمیز است خوشحالیم

متخصصین در امور نظافت را از ما بخواهید

پاک اندیشان در طول زمان فعالیت های خود تا به امروز تمامأ بر اصل مشتری مداری پایبند بوده و نیروهای مجرب و آموزش دیده را به همکاری گمارده و همچنین با حساسیت ویژه ای صلاحیت آن ها را مورد بررسی قرار داده است. این شرکت همواره همگام با تکنولوژی قدم برداشته و با استفاده از به روزترین دستگاه ها, مواد شستشوی رایگان با کیفیت ترین خدمات را با نازلترین مبالغ خدمت شما عزیزان ارائه نموده است.


ما کیفیت را در کنار امنیت تضمین می کنیم

بی شک به اهمیت کار با افراد ذیصلاح در حوزه شخصی و خطرات و مشکلات احتمالی آشنا هستید. ما برای امور نظافتی همچون نظافت منزل، آپارتمان، اداره، رستوران بهترین سرویس دهنده های مطمئن و قابل اعتماد را به شما معرفی می کنیم.
و همچنین برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم و مدارک کافی از آن ها دریافت شده تا قابل پیگیری باشد.
نیروهای پاک اندیشان برای نظافت منزل احراز هویت شده اند وعلاوه بر آن به لحاظ عدم سوء سابقه کیفری نیز گزینش شده اند.
اگر در ساعت اولیه حضور پرسنل نظافت پاک اندیشان از کیفیت کار او راضی نبودید می توانید از طریق پشتیبانی پاک اندیشان درخواست نظافتچی جدید بدهید.
ازآنجا که دادن خدمات به شما سروران و امکان ارایه خدمات به صورت متوالی باعث مباهات ما است. اصول شرکت پاک اندیشان بر اصل تضمین کار استوار است, که حتی بعد از خروج نظافتچی پرسنل ما در بخش پاسخگویی مشتریان, 24 ساعته جوابگوی شما عزیزان می باشند.

خدمات ما

اعزام نیرو در سریعترین زمان ممکن جهت نظافت منزل،شرکت،آپارتمان
درخواست آنلاین نیروی نظافتی
پرستاری از کودکان و سالمندان
داری پرسنل مجرب برای سرایداری و نگهبانی ساختمان یا اداره و ...
امکان سرویس دهی مجالس
با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت آماده عقد قرار داد با کلیه ارگان های دولتی و خصوصی

برای سفارش بهترین سرویس, همین حالا تماس بگیرید 77551884-021

با ما در تماس باشید